+90 (312) 641 32 52gemak@gemak.com.tr

GEMAK

Ana Sayfa » Biz Kimiz » GEMAK

Gıda sektörü ve özellikle de süt ve süt ürünleri işleme tesislerine yönelik ekipman üretimleri, otomasyon ve anahtar  teslim tesislerin kurulmasında öncü olan firmanın temelleri 1969 yılında atılmıştır. Sadece süt ve meyve suyu tesisleriyle sınırlı kalmayıp, yağ, çikolata, reçel, salça, bisküvi, şurup, karamel, bal, ketçap, mayonez gibi diğer gıda prosesleri ve bunun yanında kimya, ilaç ve savunma sanayii için de  yenilikçi çözümler üretmeye devam ediyoruz.

Tecrübe ve uzmanlığını, Türkiye ve dünyanın dört bir yanındaki başarılı projeleri ile kanıtlayan firma, geniş ürün yelpazesi ile müşterilerinin ihtiyaçları ile bire bir örtüşen çözümler sunuyor. Müşterilerimiz yıllardır tekrar tekrar Gemak kalitesini tercih ediyor… İngiltere ve Fransa başta olmak üzere, İran, Irak, Suriye, Ürdün, Yemen, Birleşik Arap Emirlikleri, Mısır, Libya, Cezayir, Yunanistan, Nijerya, KKTC, Bulgaristan, Romanya, Ukrayna, Kazakistan, Türkmenistan, Azerbaycan, Özbekistan, Malezya ve Suudi Arabistan’da faaliyet gösteren uluslararası şirketler, yeni projeleri için tekrar tekrar gemak markasını tercih ediyor.

Ankara Sanayi Odası II. Organize Sanayi Bölgesinde , toplam 23,000 m2 lik alan üzerine kurulu , 12.000 m2 ‘lik kapalı alana sahip modern tesislerimizde, Ar-Ge, Proje, Üretim, Montaj, Satış ve Servis bölümleri ile gıda, kimya, ilaç gibi geniş bir yelpazede faaliyet gösteren üreticilere hizmet sağlıyoruz. Süt ve süt ürünleri üretim tesisleri için anahtar teslim tesis kurulması, süt toplama ve soğutma merkezleri için komple hatlar, süt taşıma tankerleri, süt alım, pastörizasyon, standardizasyon, UHT süt hatları, beyaz peynir, kaşar ve labne gibi birçok peynir çeşidi, yoğurt, ayran, smetan, kefir, kaymak, tereyağı, süt tozu ve peyniraltı suyu tozu, dondurma , sütlü tatlı ve ilgili CIP ünitelerinin projelendirme, üretim ve kurulumunu yapıyor, dünya pazarlarına ihraç ediyoruz.

ALFA LAVAL, ANDRITZ FRAUTECH, BERTOLI, TECNO ICE, LAEF, PACKINT, GRUNDFOS, SINITECH, ELECSTER, ALIMA-BIS, BERTUZZI, AU2MATE, MARTEC gibi global ölçekte faaliyet gösteren firmalar da, ürünlerinin Türkiye ve bölge temsilciliği için uzun yıllardır gemak ile çözüm ortaklığı yapıyor.

01 Aralık 2016