İlaç üretiminde kullanılan ekipman ve proses tankları, daha kompleks yapıları ve yüksek yüzey kalitesi gereksinimi  ile öne çıkıyor. Diğer tüm sektörlerde olduğu gibi, tecrübeli tasarımcı ve mühendis kadromuz ihtiyaca özel çözümler üretiyor. Tüm ekipman ve proses çözümlerimizde, ürün kayıplarını en aza indirmek için, projelendirme aşamasında en ince detayları dahi hesaba katıyor, güvenilir ürünler için kaliteli malzeme ve hassas işçilikten ödün vermiyoruz.

Gıda sektöründe faaliyet gösteren en büyük uluslararası şirketlerden, yerel aile işletmelerine kadar farklı ihtiyaçlar için komple çözümler üretiyoruz. Müşterilerimizin talep ve düşüncelerini dikkatle dinliyor, değerlendiriyor ve ekipmandan yerleşim planına tüm projeyi size özel şekillendiriyoruz. Tek bir makine almak isteyen müşterimiz ile, anahtar teslim fabrika kurulumu için Gemak 
uzmanlığını tercih eden müşterimiz aynı titiz projelendirme, mühendislik ve devreye alma hizmetlerinden faydalanıyor. Yatırımınızın tam karşılığını almanız için, periyodik bakımdan yedek parçaya, tüm satış sonrası ihtiyaçlarınız için uzman teknik kadromuzla hizmet veriyor, yenileme, hat ekleme ve otomasyon projelerinde birbiri ile uyumlu çalışacak çözümleri tek adresten sunuyoruz.