Meyvenin dalından toplandığı andaki tazeliği, rengi ve aromasını bozmadan meyve suyuna dönüştürmek için yılların birikimi ile tesis, proses hatları ve ekipman tasarlıyoruz. Ürün kayıplarını en aza indirmek için projelendirme aşamasında en ince detayları dahi hesaba katıyor, sağlıklı ürünler için tüm ekipmanlarımızda kaliteli malzeme ve hassas işçilikten ödün vermiyoruz.

Hazır Gıda Sektörü özellikle son yıllarda büyük bir değişimden geçiyor. Bu değişimin temel sebebi tüketicilerin artık daha doğal, daha hafif ve sağlıklı ürünler istemesi. Üreticiler geliştirdikleri yeni ürünleri artık daha seçici bir tüketicinin beğenisine sunuyor. Soslar, domates ürünleri ve tatlıların üretimi, yoğunluk, içindeki parçacıkların büyüklüğü ve farklı dokularına göre özel ekipman ve üretim hatları gerektiriyor. Hazır Gıda sektörüne yönelik tüm ekipman ve proses çözümlerimizde, ürün kayıplarını en aza indirmek için, projelendirme aşamasında en ince detayları dahi hesaba katıyor, sağlıklı ürünler için kaliteli malzeme ve hassas işçilikten ödün vermiyoruz.

Gıda sektöründe faaliyet gösteren en büyük uluslararası şirketlerden, yerel aile işletmelerine kadar farklı ihtiyaçlar için komple çözümler üretiyoruz. Müşterilerimizin talep ve düşüncelerini dikkatle dinliyor, değerlendiriyor ve ekipmandan yerleşim planına tüm projeyi size özel şekillendiriyoruz. Tek bir makine almak isteyen müşterimiz ile, anahtar teslim fabrika kurulumu için Gemak uzmanlığını tercih eden müşterimiz aynı titiz projelendirme, mühendislik ve devreye alma hizmetlerinden faydalanıyor. Yatırımınızın tam karşılığını almanız için, periyodik bakımdan yedek parçaya, tüm satış sonrası ihtiyaçlarınız için uzman teknik kadromuzla hizmet veriyor, yenileme, hat ekleme ve otomasyon projelerinde birbiri ile uyumlu çalışacak çözümleri tek adresten sunuyoruz.