Enerji departman’ı olarak Alfa Laval eşanjör ve Grundfos pompa satışını gerçekleştiriyoruz.

Alfa Laval plakalı eşanjörler de kullanılan plakalardaki akışın iyileştirilmesiyle genel ısı transferi arttırılmakta, eş zamanla minimum enerji ile maksimum verim elde edilmektedir. Böylelikle, yatırımcının enerji masraflarını minimal düzeye indirmekte, ayrıca çevresel ayak izini sürdürmektedir ve enerji verimliliği ön planda tutulmaktadır.

Plakalı ısı eşanjörler, az yer kaplayan kompakt bir ekipman da verimli ısı aktarımı sağlar. Üniteler esnek bir tasarıma sahiptir ve servis ile bakım işlemlerinin yapılması kolaydır. Ürün yelpazesi çok geniştir ve HVAC, soğutma, motor yağı soğutma kimyasal işlemler ve enerji üretimi gibi daha ağır prosesler’e kadar farklı endüstrilerde ısıtma, soğutma, ısı geri kazanımı, evaporasyon ve kondenzasyon görevlerinde kullanılmaktadır.

Pompa çözümleri alanında dünya çapında bir lider olan Grundfos ise su çözümlerinin enerji verimliliğini artırmaya yardımcı olacak eşsiz bir fırsat sunuyor. Su kıtlığı, enerji ve doğal kaynakların yanlış yönetilmesi, altyapı yetersizliği ve CO2 emisyonunun giderek artması gibi sorunlara yönelik kaliteli çözümlerin üretilmesi ve sunulmasına önderlik eden Grundfos, bu becerilerini en çok katkı sağlayabileceği alana yoğunlaştırıyor